Papildus nodarbības


Angļu valodas skoliņa!
Visiem b/d bērniem no 5 gadu vecuma angļu valoda ir iekļauta mācību programmā, līdzīgi kā tas ir skolās. Tā ir viena nodarbība nedēļā, ar speciāli izstrādātu angļu valodas-mūzikas mācību programmu pirmskolā, nodrošinot unikālu iespēju bērniem apgūt svešvalodas pamatus. Sadarbojamies ar angļu valodas skolu „Happy child”.
Vairāk par „Happy child”:
http://happychild.lv/
https://www.facebook.com/happychildlatvia/


Audiologopēda nodarbības!
Ar 2018./2019. m.g. tiek īstenotas attīstošas un logopēdiskas nodarbības dažāda vecuma bērniem. 

 

 

Vairāk:

https://www.facebook.com/raitaruna.lv


Robotu skoliņa!
Mūsu b/d bērniem katru mācību gadu ir vienreizēja iespēja attīstīt zināšanas par robotu tehnoloģijām. Bērni, pēc skoliņas izstrādātas izglītības programmas, apgūst tehnoloģiju, matemātikas un inženierzinātnes pamatus.
Vairāk par robotu skoliņu:
https://www.facebook.com/agirvisionrobotuskola/


Mazās Pupas deju skoliņa –
Kustības ir viena no mūsu organisma svarīgākajām vajadzībām – tās nepieciešama bērna kvalitatīvai attīstībai.
Pilnveidojot un attīstot fiziskās īpašības — ātrumu, kustību koordināciju, spēku, izturību un lokanību, vienlaikus attīstās arī domāšana, uztvere, uzmanība.
Mazās Pupas skoliņā kvalitatīvi strādājam ar pašiem pamatiem – veicam kustību koordināciju attīstošos vingrojumus, izpildām līdzsvara vingrojumus, stiepjošos vingrojumus, dejojam ar inventāru, trenējam ritma izjūtu.
Mācību gada laikā pakāpeniski paaugstinām fizisko un sarežģītības slodzi – mācāmies vienkāršus deju elementus, sižeta dejas, veidojam vienkāršas deju kompozīcijas modernas un bērniem tīkamas mūzikas pavadījumā.
Vairāk par deju skoliņu:
https://www.facebook.com/bdmazapupa/videos/1503221886459765/